Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) siedzą na podłodze i słuchają jak rodzic dziecka p. Iwetta czyta książkę.

W minionym tygodniu w ramach akcji "Przerwa na czytanie" w oddziale przedszkolnym Miś Uszatek gościliśmy mamę Łucji. Podczas spotkania Pani Iwetta przeczytała przedszkolakom najsłynniejsze wiersze wielkiego poety – Jana Brzechwy, między innymi: "Samochwała", "Leń", "Przygody pchły Szachrajki", "Na straganie", a także "Pali się!". Dzieci z uwagą wsłuchiwały się w pouczające i humorystyczne treści utworów poznając prawdziwą klasykę literatury dziecięcej. Wspólne czytanie wierszy i oglądanie kolorowych ilustracji książek przyniosło tego dnia wszystkim wiele radości, a także dało okazję do wymiany zdań na temat najbardziej lubianych książek i bajek. Dziękujemy mamie Łucji za włączenie się do akcji oraz poświęcony nam czas i zachęcamy pozostałych rodziców do odwiedzenia nas w przedszkolu w celu głośnego czytania dzieciom.