Uczniowie - wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu "Serce" sprzątają groby.

24 października wolontariusze z klas 5 i 6, wzięli udział w akcji "Sprzątanie grobów". Młodzież zaopatrzona w niezbędny sprzęt z ochotą przystąpiła do pracy i zaczęła wielkie porządki. Z dużym zaangażowaniem posprzątali zapomniane i zaniedbane nagrobki oraz grabili liście na grobach i w alejkach pomiędzy nimi. Dzięki sprzyjającej pogodzie prace porządkowe przebiegały szybko i sprawnie. Wszystkie spotkane na cmentarzu osoby z wielkim uznaniem wypowiadały się na temat naszej pracy, co dodatkowo utwierdzało nas w przekonaniu, że działamy w dobrej sprawie. Dzięki tej akcji uczniowie nauczyli się szacunku dla tradycji, odpowiedniego zachowywania sie i poszanowania miejsc pamięci. Wolontariuszom dziękujemy i zapraszamy do wspierania kolejnych akcji!