Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 01) siedzą na dywanie i słuchają opowiadania czytanego przez mamę jednego z dzieci.

Czytanie dzieciom wspiera ich rozwój na wielu płaszczyznach: rozwija wyobraźnię, empatię, ćwiczy koncentrację i pamięć. Czytanie bajek pomaga lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość, poszerzyć wiedzę o świecie, skłania do samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków. Dlatego grupa 01 wspólnie z rodzicami rozpoczęła akcję czytania książek. Akcję zainaugurowała mama Zuzi, która jako pierwsza zgłosiła się do czytania. Kolejną Panią była mama Aleksandra. Pani Justyna przeczytała dzieciom jedną z historii o przygodach żółwika Franklina pt. "Franklin – mały chwalipięta", która była bardzo ciekawa i pouczająca. Pani Natalia przeczytała dzieciom dwie bajki pt. "Jaś i Małgosia" oraz "Królowa Śniegu", które pokazują niesamowitą przyjaźń, miłość oraz siłę, które budzą się w człowieku, gdy przychodzi nam walczyć o bliską dla nas osobę. Dzieci ze skupieniem i zainteresowaniem wysłuchały czytanych bajek. Zuzia i Olek byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich mam. Serdecznie dziękujemy obu Paniom za wspólnie spędzony czas i czekamy na kolejnych rodziców.