Uczennica Alicja Marszk (7b) wraz z nagrodą prezentuje się do zdjęcia podczas VI Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej w Kiełpinie.

13 listopada odbył się VI Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej pod patronatem Burmistrza Kartuz. Uczniowie reprezentujący łącznie dziewięć szkół naszej gminy przystąpili do rywalizacji w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły. Uczennica naszej szkoły, Alicja Marszk z klasy 6a zajęła 1 miejsce w kategorii soliści. W jej wykonaniu usłyszeliśmy pieśń pt.: "Warszawo Ma". Konkurs miał na celu pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego, wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży poprzez formy aktywności artystycznej oraz umożliwienie uczniom publicznej prezentacji swojej twórczości. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!