Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 02) wykonują kanapki.

W ostatnim czasie dzieci z zerówek w ramach tygodnia o zdrowym odżywianiu, samodzielnie wykonały zdrowe i kolorowe kanapki. Każde dziecko przyniosło swoje ulubione produkty do stworzenia pysznych kanapeczek. Po starannym umyciu rączek i przygotowaniu stanowisk wszyscy zabrali się do pracy. Dzieci samodzielnie smarowały pieczywo masłem, a następnie układały na kromkach wybrane przez siebie produkty. Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Podczas robienia kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę.

Okazało się, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują im kanapki zrobione własnoręcznie, które wyglądały pięknie, kolorowo i zawierały mnóstwo witamin. Nawet największe niejadki zjadały wszystko z apetytem!