Uczniowie - wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu "Serce" prezentują się do zdjęcia przed Domem Pomocy Społecznej w Kobysewie.

15 listopada z okazji Dnia Seniora oraz Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, uczniowie wraz z opiekunkami Szkolnego Koła Wolontariatu SERCE odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Kobysewie, aby przekazać jego mieszkańcom słodkości: ciasta, rogale, ciasteczka, mufinki własnego wypieku oraz laurki wykonane przez pozostałych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach. Czas spędzony w gronie seniorów oraz pracowników placówki upłynął w radosnej i miłej atmosferze. Wizyta ta dostarczyła wszystkim wiele pozytywnych emocji, a dla naszych wolontariuszy była to prawdziwa lekcja empatii i szacunku dla osób starszych i schorowanych. Podziękowania należą się również wszystkim rodzicom uczniów za pomoc i zaangażowanie w przeprowadzeniu akcji.