Dyrektor szkoły pasuje ołówkiem dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki).

"Dziś jest nasze pasowanie.
Są tu nasze drogie Panie.
Już od dzisiaj przyrzekamy,
że przedszkole pokochamy.
Co dzień bawić się będziemy
i jedzonko ładnie zjemy,
i uśmiechem powitamy,
przychodzące po nas mamy."

Dnia 22 listopada odbyła się jedna z pierwszych ważnych uroczystości w życiu naszych maluszków z oddziału przedszkolnego 3 – latków, Pasowanie na Przedszkolaka! Dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków naszej szkoły. Dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazały się wielką odwagą występując przed tak sporą widownią. Złożyły uroczyste przyrzeczenie oraz otrzymały upragnione i zasłużone upominki. Gratulujemy serdecznie i życzymy wszystkim dzieciom szczęśliwych chwil spędzonych w murach naszego przedszkola!