Dzieci z oddziałów przedszkolnych (3,4 i 5 – latki) prezentują się do zdjęcia z nagrodami podczas rozdania nagród Konkursu Plastycznego "Laurka dla Biblioteki Szkolnej".

W czwartek 23 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Laurka dla Biblioteki Szkolnej". Uczestnikami konkursu były dzieci z oddziałów przedszkolnych z naszej szkoły. Na konkurs wpłynęły 33 piękne i pomysłowe prace. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej w formacie A4 zgodnej z tytułem konkursu. Celem konkursu było Świętowanie Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych, twórcze i aktywne pobudzanie wolnego czasu dzieci, rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz promowanie talentów plastycznych dzieci. Jury postanowiło wyróżnić prace:

Kategoria wiekowa – dzieci 3, 4 i 5 – letnie:

  1. miejsce – Iga Konkol
  2. miejsce – Yeseniia Nikulenko
  3. miejsce – Melania Stencel

Kategoria wiekowa – dzieci 6 – letnie:

  1. miejsce – Otylia Zdrojewska
  2. miejsce – Urszula Trzebiatowska
  3. miejsce – Kaja Stencel

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone. Gratulujemy!