Nauczyciele ze Szkoły Muzycznej w Kartuzach grają na saksofonach podczas wizyty dzieci z zerówek w Szkole Muzycznej.

W poniedziałek 20 listopada dzieci z zerówek odwiedziły Szkołę Muzyczną w Kartuzach, w celu poznania kolejnego instrumentu muzycznego. Tym razem pan Bartosz Sadok zapoznał dzieci z saksofonem. Dzieci miały możliwość zobaczenia z bliska jak wygląda saksofon, dowiedziały się do jakiej grupy instrumentów go zaliczamy, mogły usłyszeć z bliska jak brzmi. Podczas spotkania dzieci wysłuchały również koncertu granego przez pana Bartosza i jego uczennic. Dzieci wzięły także udział w zabawie, podczas której miały odgadnąć melodie zagrane podczas mini koncertu. Dzieci były bardzo zainteresowanie zajęciami.