Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonują pracę plastyczną nt. Pluszowego Misia.

25 listopada swoje święto obchodzi obecny od zawsze, miękki, puchaty Pluszowy Miś. Nie jest to zwykła zabawka, jest przyjacielem, towarzyszem w świecie beztroskiej zabawy, powiernikiem tajemnic, ukochaną maskotką na dobre i na złe. Dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych wzięły udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia, żeby pokazać jak ważna dla każdego dziecka jest ta maskotka. Wszyscy przynieśli do przedszkola swoją przytulankę. W tym wesołym dniu na dzieci czekało również wiele atrakcji. Zostały zaproszone do zabawy ze swoimi misiami, poznały najsłynniejsze misie z bajek, dowiedziały się także jak nazywają się dzicy bracia naszych misiów, wykonały prace plastyczne, których głównym bohaterem był miś. Dzieci były szczęśliwe, że mogły pokazać swoich pluszowych przyjaciół kolegom i koleżankom. To był dzień pełen uśmiechu i świetnej zabawy.