Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) siedzą na podłodze Biblioteki Szkolnej i słuchają p. Moniki Młyńskiej – szkolnej bibliotekarki.

W ramach obchodów Dnia Pluszowego Misia dzieci z grupy "Pszczółka Maja" odwiedziły bibliotekę szkolną. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w takim miejscu. Głównym celem było zapoznanie maluchów z biblioteką. Dowiedziały się w jakim celu przychodzi się do biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Z ogromną ciekawością przyglądały się zbiorom książek na regałach. Z zainteresowaniem wysłuchały bajki przeczytanej przez Panią bibliotekarkę. Miały możliwość samodzielnie wybrać książkę i ją obejrzeć. Pokolorowały swoją pierwszą zakładkę do książki. Była to bardzo interesująca i miła wizyta.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Młyńskiej za gościnę!