Przebrane dziewczęta z klasy 7 siedzą przy stolikach i prowadzą zabawy andrzejkowe w Bibliotece Szkolnej.

W czwartek 30 listopada w naszej bibliotece szkolnej, która w tym dniu zamieniła się w niezwykłą krainę, odbyły się "Bajkowe zabawy". Uczennice z klas siódmych wcieliły się w postacie z książek dla dzieci i zaprosiły do wspólnej zabawy zaproszonych gości – uczniów klas I – III. Harry Potter (Antonina Tomicka) wraz z Hermioną Granger (Nikola Chrząściel) przygotowali mnóstwo zagadek o popularnych bajkach. Poprawne odpowiedzi były nagradzane małymi upominkami. Jednorożec (Lena Klaman) oraz Kwiatowa Wróżka (Zuzanna Sawicka) za pomocą pomysłowych atrybutów próbowali odkryć przed uczniami ich przyszłość – oczywiście tylko w pozytywnych kolorach.

To był wyjątkowo udany dzień! Bajkowe zabawy pobudziły dziecięcą wyobraźnię i pozwoliły przenieść się w świat marzeń, książek i fantazji.