Dzieci z klasy 1c prezentują się w świątecznym, mikołajkowym ubiorze.

W tym roku 6 grudnia, w Mikołajki na szkolnym korytarzu dominował kolor czerwony. Fantazyjne, świąteczne dodatki, czapki, rogi renifera, świąteczne sweterki. Te drobne elementy ubioru wywoływały radość i uśmiech na naszych twarzach. Przypominały, że zbliżają się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia. W naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Św. Mikołaja. Usłyszeliśmy dzwonek i pojawił się nasz "miły gość". Podczas spotkania ze Św. Mikołajem wszystkim towarzyszył miły nastrój. Dzieci na powitanie Mikołaja zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także obiecały, że będą grzeczne przez cały następny rok. Każdy uczeń dostał mikołajkowy upominek. Wyjątkowym powodzeniem cieszyła się Mikołajkowa Loteryjka.

Święty Mikołaj odwiedził także dzieci z oddziałów przedszkolnych. Przedszkolaki długo przygotowywały się na to spotkanie – szykowały stroje, pisały listy, wykonały piękne rysunki. Z radością powitały Św. Mikołaja w przedszkolnych progach, a na ich twarzach widać było podekscytowanie. Dzieci z wszystkich grup otrzymały upominki, a w podziękowaniu pięknie wyrecytowały wiersz. Już niedługo znowu się spotkają z Mikołajem – obiecały więc, że do tego czasu będą niesamowicie grzeczni. Na koniec każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Mikołaju czekamy na Ciebie w Święta! Do zobaczenia!