Praca Maji Kreft (7b) wykonana w Szkolnym Konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową.

Na przełomie listopada i grudnia nauczyciele prowadzący zajęcia informatyki zorganizowali szkolny konkurs grafiki komputerowej. Uczestnicy mieli samodzielnie wykonać kartkę bożonarodzeniową. Jury z ogromną przyjemnością ogłasza wyłonienie trzech zwycięskich prac oraz jednego wyróżnienia spośród wszystkich nadesłanych projektów. Oto wyniki:

  1. miejsce – Maja Kreft (7b). Praca zachwyciła nas swoją wyjątkową atmosferą i detalami, które przenoszą nas w świat świątecznej magii. Kolory, kompozycja i oryginalność projektu zrobiły na nas ogromne wrażenie.
  2. miejsce – Igor Pleszek (6a). Ta praca przyciągnęła naszą uwagę swoim unikalnym podejściem do tematu. Wykorzystanie światełek i gwiazd stworzyło niezwykłą aurę świątecznego blasku i nadziei.
  3. miejsce – Tytus Kurat (4a). Praca urzekła nas swoją prostotą i jednocześnie głębią przekazu. Zimowa sceneria i delikatne detale doskonale oddają urok zimy i radość świąt.
  4. wyróżnienie – Kacper Żmijewski (7b). Ta praca zasługuje na wyróżnienie za swoją kreatywność i pomysłowość w interpretacji tematu. Wyjątkowa wizja świąt i subtelne detale sprawiły, że praca ta wyróżnia się spośród wielu nadesłanych projektów.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionemu uczestnikowi! Wasze prace są niezwykłe i wprowadzają w magiczny nastrój świąt. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i za przesyłanie swoich wspaniałych projektów. Życzymy Wam wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia i twórczych inspiracji na przyszłość!