Uczniowie prezentują dyplomy i nagrody przy swoich pracach w Szkolnym Konkursie "Lopedyczne Malowanki".

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. "Logopedyczne malowanki" został rozstrzygnięty! Celem konkursu było rozwijanie zdolności twórczych, kreatywności, kształtowanie wyobraźni dzieci, zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach logopedycznych oraz rozwijanie świadomości i poprawności językowej. Polegał na przygotowaniu przez uczniów z klas 1 – 3 pracy plastycznej ilustrującej jeden z wierszy Anny Walencik – Topiłko: "Poszukiwania" lub "Sznurowadła". Po długich naradach jury konkursowe stwierdziło, że takiej kreatywności naszym uczniom możemy tylko pozazdrościć i wybrało zwycięskie prace. Oto lista zwycięzców:

kategoria – wiersz "Poszukiwania"

  1. miejsce – Marcel Ciechanowski (2c)
  2. miejsce – Małgorzata Borzestowska (1a)
  3. miejsce – Blanka Klasa (2c)
  4. wyróżnienia – Kornelia Lange (2c), Mieszko Rozwadowski (2c), Ivan Kolomiiets (2b)

kategoria – wiersz "Sznurowadła"

  1. miejsce – Maja Dąbrowska (3b)
  2. miejsce – Maria Wenta (2b), Marcel Romek (2b)
  3. miejsce – Alan Myszk (2b)
  4. wyróżnienia – Antoni Karczmarczyk (1a), Franciszek Zaborowski (1b), Marcelina Kuczyńska (2b)

Serdecznie gratulujemy!