Uczniowie, którzy zostali nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje Kaszuby" prezentują się do zdjęcia na tle swoich prac.

Wielkie gratulacje dla uczniów z naszej szkoły, którzy wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje Kaszuby". Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie z klasy pierwszej i siódmej odebrali nagrody i zostali wyróżnieni wśród wielu uzdolnionych dzieci. Zwycięzcom i wyróżnionym pogratulowali: p. Mieczysław Grzegorz Gołuński Burmistrz Kartuz oraz p. Kazimierz Formela prezes kartuskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego. Konkurs ma na celu pobudzenie świadomości regionalnej, poszerzanie wiedzy o Kaszubach – poznanie elementów związanych z kulturą kaszubską, rozbudzenie i kształtowanie wyobraźni oraz inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki.

Oto uczniowie nagrodzeni z naszej szkoły:

kategoria klas 1 – 3:
2 miejsce – Barbara Grzenia (1b)
wyróżnienie – Leon Neubauer (1b)

kategoria klas 7 – 8:
1 miejsce – Antonina Tomicka (7a)
3 miejsce – Lena Hirsz (7b)

Gratulacje dla zwycięzców! Życzymy dalszych sukcesów!