Dzieci z oddziałów przedszkolnych siedzą na podłodze na sali gimnastycznej i oglądają spektakl "Śnieżny bałwanek".

Dnia 12 grudnia mieliśmy okazję gościć w naszych oddziałach przedszkolnych aktorów ze Studia Teatralnego Krak – Art, którzy zaprezentowali się w przedstawieniu pt. "Śnieżny bałwanek". Nasze przedszkolaki podczas spektaklu bawiły się wspólnie z bałwankiem, który przypomniał im, że warto być otwartym na innych, nawet jeśli różnią się od nas oraz o tym, by doceniać każdy moment. Kontakt z żywym słowem podczas przedstawień teatralnych kształtuje wyobraźnię dziecka oraz daje możliwość obcowania z językiem literackim. Treści zaś przekazywane przedszkolakom podczas takich wydarzeń wprowadzają dzieci w świat uniwersalnych wartości, jakimi są: miłość, przyjaźń, dobro i prawda. Bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ciekawych i pouczających przedstawieniach, z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl.