Uczniowie z klasy 7b siedzą przy wigilijnym stole wraz ze Św. Mikołajem.

Wigilie klasowe to jedne z najbardziej sympatycznych i popularnych szkolnych tradycji, a świąteczne spotkania potem z sentymentem wspomina się po latach. Uczniowie wymieniają się upominkami, dzielą się opłatkiem, śpiewają kolędy, a w niektórych klasach celebrują iście tradycyjne potrawy. W tym roku magiczne spotkania miały miejsce 21 grudnia. We wszystkich klasach poczuć można było atmosferę zbliżających się świąt. Zapachniało choinką, na korytarzach odświętnie ubrani uczniowie, życzliwość i uprzejmość spotkać można było na każdym kroku, a to wszystko w oprawie świątecznej muzyki.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze, i aby nadchodzący Nowy Rok dla naszych uczniów był wspaniały pod każdym względem!