Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) stoją na scenie podczas występu jasełkowego.

Boże Narodzenie to niewątpliwie czas pełen miłości, radości, nadziei oraz okazywania sobie wzajemnej życzliwości. W dobrym przeżywaniu wszelkich świąt pomaga pielęgnowanie tradycji, zwyczajów i rytuałów, jednym z nich są Jasełka. Jak co roku, w tym wyjątkowym okresie, dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych przygotowały widowisko o Bożym Narodzeniu. Dnia 14 grudnia na sali zebrali się wszyscy zaproszeni goście. Młodsze dzieci przedstawiły historię pt. "Aniołki i gwiezdne tarapaty", a mali aktorzy z grupy zerówek opowiedzieli historię sprzed 2 tysięcy lat o spotkaniu Świętej Rodziny z pasterzami i królami. Pięknie recytowane wiersze przeplatano kolędami i pastorałkami. Można było zobaczyć również zjawiskowe tańce w wykonaniu dzieci, zarówno tych młodszych jak i starszych. Na koniec dzieci życzyły wszystkim Wesołych Świąt. Cała publiczność wynagrodziła trud dzieci gromkimi brawami. Na zakończenie występu pan dyrektor Piotr Kloczkowski i pani wicedyrektor Małgorzata Jaworowska przemówili do zgromadzonych gości składając życzenia świąteczne, po czym każde dziecko dostało skromny świąteczny upominek, a  goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.