Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 02) prezentują się wraz z wychowawczynią do zdjęcia podczas Balu Karnawałowego.

Bal karnawałowy to dzień niezwykle wyczekiwany przez dzieci. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą dzieciom wielu miłych przeżyć i radości. Tak też było 19 stycznia w naszych grupach 6 – latków. Tego dnia od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać księżniczki, motylki, jednorożce, Supermana, kowbojów, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Wystrój sali również wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz z wielką ochotą uczestniczyły w najróżniejszych konkursach. Na dzieci czekał również słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.