Dzieci z oddziałów przedszkolnych prezentują na sali gimnastycznej część artystyczną podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W ciągu roku szkolnego wiele jest wydarzeń, które uroczyście obchodzimy. Jest jednak pewien wyjątkowy dzień, kiedy serca z niecierpliwości biją nam szybciej. Dzień Babci i Dziadka to święto, które sprawia, że styczniowy, mroźny dzień staje się ciepły, pełen słońca i miłości. Tak właśnie było 18 stycznia, kiedy w progu naszej szkoły zjawili się mili goście. Najmłodsi swój występ mieli o godzinie 14:00. W pięknym spektaklu zaprezentowali swoje zdolności aktorskie oraz wyrazili ogromną miłość, jaką darzą swoje ukochane Babcie i Dziadków. O godzinie 17:00 rozpoczął się spektakl w wykonaniu dzieci z zerówek. Fenomenalne jasełka oraz wspaniałe piosenki sprawiły, że niejednej Babci zakręciła się w oku łza. Dziadkowie także byli zachwyceni! Każda z grup przygotowała także przepiękne upominki, które wręczyła po występie swoim bliskim.