Dzieci z oddziałów przedszkolnych przebrane podczas zabawy karnawałowej prezentują się do zdjęcia.

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 25 stycznia w grupie 3, 4 i 5 – latków odbył się bal karnawałowy, na który dzieci tak długo czekały. Był to dla nich niezwykły i ekscytujący dzień. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Rodzice wykazali się nieograniczoną wyobraźnią i pomysłowością, Przygotowując dla swoich pociech ciekawe stroje. Na balu obok księżniczek można było spotkać wróżki, policjantów, strażaków, księżniczki, Spidermana. Dzieci z dumą prezentowały swoje bajeczne stroje, z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach. Krótkie przerwy w tańcach przedszkolaki spędzały przy słodkim poczęstunku. Punktem kulminacyjnym balu okazała się niespodzianka przygotowana z inicjatywy rodziców. Była nią wizyta gościa specjalnego – Misia Pozitiw. Ogromny, biały, wesoły miś zatańczył dla naszych przedszkolaków, a swoją niesamowitą charyzmą i pozytywną energią porwał wszystkich do tańca. Na koniec spotkania uczestnicy balu otrzymali drobne słodkości. Tego dnia na twarzach wszystkich dzieci malował się uśmiech i zadowolenie. Do domów dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi niezapomnianymi przeżyciami.