Uczniowie z klas 1 - 3 tańczą na sali gimnastycznej podczas Balu Karnawałowego.

Ach, co to był za bal! W środę, 24 stycznia, odbył się długo wyczekiwany przez uczniów klas 1 – 3 – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów i ulubionych bohaterów. Przy dźwiękach muzyki można było podziwiać żywiołowe tańce i pląsy. Pięknie przebrani uczniowie chętnie brali udział w zabawnych konkursach i pełnych wrażeń atrakcjach. Podziwiali wirujące talerze, kolorowe konfetti, piękne dekoracje oraz bańki mydlane. Z uśmiechem na twarzy bawili się razem ze swoimi nauczycielami, dla których stworzyli wyjątkowe, klamerkowe stroje oraz stoczyli walkę na morze kolorowych piłeczek. Na koniec w drodze losowania wybrano Króla i Królową Balu. Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. To była wyjątkowa zabawa, której w każdej sekundzie towarzyszyła spontaniczna aktywność dzieci, radość i śmiech, a cały bal przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.