Uczniowie z grupy żeglarskiej korzystają z symulatora żeglarskiego.

W trakcie dwóch pierwszych dni ferii zimowych uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję do eksploracji sztuki żeglowania, dzięki intensywnym zajęciom na symulatorze żeglarstwa w Szkole Podstawowej w Brodnicy Górnej. Przez dwa dni członkowie Grupy Żeglarskiej zaangażowali się w fascynujące ćwiczenia, które nie tylko dostarczyły im niezapomnianych chwil, ale również poszerzyły ich umiejętności morskie. Symulator żeglarstwa to nowoczesne narzędzie, które umożliwia uczniom przeniesienie się na wody bez wychodzenia z budynku. To zaawansowane urządzenie pozwala na realistyczne odtworzenie warunków żeglowania, dzięki temu uczniowie z Grupy Żeglarskiej mieli okazję do wirtualnej podróży na morzu, doskonaląc swoje umiejętności w bezpiecznym środowisku.

Zajęcia na symulatorze żeglarstwa nie tylko dostarczyły uczniom Grupy Żeglarskiej niezapomnianych chwil, ale także stanowiły doskonałą okazję do rozwoju umiejętności w bezpiecznych warunkach. To wyjątkowy sposób na spędzenie ferii, który nie tylko dostarczał emocji, ale również przyczynił się do wzbogacenia wiedzy młodych żeglarzy. Dzięki tym intensywnym zajęciom, uczniowie opuszczają symulator żeglarstwa z nowymi umiejętnościami, gotowi na nowe wyzwania, które czekają na nich na prawdziwych wodach. To kolejny krok w kierunku rozwijania pasji do żeglarstwa i zdobywania praktycznych umiejętności morskich.