Uczniowie z klasy 8 siedzą przy stoliku i rozwiązują zadania z matematyki.

W dniach 29 i 30 stycznia uczniowie klas ósmych mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w dwudniowych zajęciach w ramach ferii zimowych, które stanowiły nie tylko alternatywę dla tradycyjnego odpoczynku, ale także skupiły się na intensywnej pracy nad językiem angielskim i matematyką, przygotowując uczniów do nadchodzącego egzaminu ósmoklasisty. Prowadzącymi zajęcia były doświadczone nauczycielki, które zadbały o stworzenie atmosfery sprzyjającej skoncentrowanej nauce. Panie nauczycielki zapewniły uczestnikom solidne przygotowanie do egzaminu poprzez zróżnicowane i angażujące metody nauczania.

Podczas zajęć z języka angielskiego uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne, koncentrując się na praktycznych aspektach języka. Interaktywne gry, dialogi oraz zadania praktyczne pomagały uczniom w doskonaleniu swoich umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. W obszarze matematyki uczniowie pracowali nad rozwiązywaniem złożonych problemów matematycznych, doskonaląc logiczne myślenie i umiejętność analizy danych. Zajęcia były skonstruowane w taki sposób, aby pokryć kluczowe zagadnienia, które są istotne w kontekście egzaminu ósmoklasisty. Wszystkie zajęcia odbyły się w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów, co pozwoliło na efektywną pracę w grupach oraz indywidualną pomoc ze strony nauczycieli.

Podsumowując, ferie zimowe w naszej szkole nie tylko były okazją do wypoczynku, ale także stanowiły wartościową szansę dla uczniów klas ósmych na podniesienie swoich umiejętności językowych i matematycznych przed zbliżającym się egzaminem ósmoklasisty. Dzięki zaangażowaniu Pani Joanny Radomskiej oraz Pani Doroty Klasy, uczniowie mogli skorzystać z dedykowanych i inspirujących zajęć, które z pewnością przyczynią się do ich sukcesu w nadchodzących wyzwaniach edukacyjnych.