Uczennice biorące udział w dyskotece karnawałowej prezentują się do zdjęcia z napisem "love".

Karnawał to czas, wypełniony wesołą muzyką i tańcem – tego wszystkiego nie zabrakło również w naszej szkole. 13 lutego, w przeddzień Walentynek w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa, nie zabrakło również akcentów walentynkowych. Był to dzień szczególny również dlatego, że uczniowie mogli stać się kim tylko chcieli. Nie zabrakło barwnych strojów. Prowadzący dyskotekę karnawałową DJ sprawił, że w zabawie wzięli udział zarówno uczniowie, jak i wychowawcy klas. Nie zabrakło długiego pociągu, wyjątkowych tańców i zabaw. Tegoroczna dyskoteka karnawałowa sprawiła, że na twarzach dzieci gościł uśmiech i o to właśnie chodziło!