Dzieci z oddziału przedszkolnego (5 – latki) trzymają balony i prezentują się do zdjęcia.

W środę 14 lutego obchodziliśmy w oddziałach przedszkolnych "Walentynki". W tym dniu dzieci oraz Panie założyły ubrania w odcieniach czerwieni i różu, aby jeszcze mocniej podkreślić Dzień Miłości. Dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości oraz przyjaźni w naszym życiu i o tym jak można okazywać szczęście, przyjaźń, miłość bliskim osobom nie tylko od święta. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, kodowały. Poznały także tradycje walentynkowe. Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, wykonywały laurki i prace plastyczne, by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło również sesji zdjęciowej z dodatkiem atrybutów walentynkowych.