Bartłomiej Pryczkowski oraz Dawid Konkel (7a) prezentują się do zdjęcia.

Dawid Konkel jest uczniem klasy 7a i wspaniałym sportowcem. Agata i Antosia z klasy 8a przeprowadziły ze swoim kolegą wywiad, w którym przybliżyły społeczności uczniowskiej sylwetkę swojego młodszego kolegi.

Agata (Ag): Jak byś siebie przedstawił?
Dawid (D): Jestem uczniem, zapaśnikiem, który dużo czasu spędza na salach sportowych ciężko pracując.

Antosia (An): Jak zaczęła się Twoja przygoda ze sportem?
D: Mój tata był sportowcem i chciałem robić to co on. Jako mały chłopiec zainteresowałem się zapasami.

Ag: Czy masz idola w tej dziedzinie sportu, czyli w zapasach?
D: Moją idolką jest siostra, ponieważ jest wicemistrzynią Europy w zapasach w stylu wolnym.

An: Ty też możesz się pochwalić osiągnięciami, gdyż jesteś brązowym medalistą XII Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach w Janowie Lubelskim. Było to 17 – 19 listopada 2023 r. Jak tam się znalazłeś?
D: Wygrałem klasyfikacje wygrywając 5 pojedynków. To wiele godzin pracy na macie, dużo wylanego potu i poświęcenia.

Ag: Jakie masz jeszcze osiągnięcia? Kto Cię trenuje?
D: Moim trenerem jest pan Bartłomiej Pryczkowski. Trenuję pięć razy w tygodniu w klubie GKS Cartusia. Biorę udział w licznych zawodach zapaśniczych i zawsze staję na podium.

An: To dużo jak na tak młodego człowieka. Jaką radę możesz dać naszym koleżankom i kolegom?
D: Nigdy się nie poddawajcie i zawsze wyznaczajcie sobie cel i do niego dążcie.

Ag: Dziękujemy za wywiad i życzymy Ci samych wspaniałych sukcesów. Cieszymy się, że mamy takiego sportowca w naszej szkole. Powodzenia!