Uczniowie z klas 2 przedstawiają program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka na sali gimnastycznej.

"Moja droga babciu,
mój kochany dziadku,
jak to dobrze, że Was mam.
Moja droga babciu,
mój kochany dziadku,
jak to dobrze, że Was znam (...)"

20 lutego odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej sali, klasy 2 przedstawiły wspaniały program artystyczny, na który złożyły się  humorystyczne wiersze, wzruszające piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy min. podczas układu hip – hopowego oraz wzruszającego walca tańczonego do utworu zespołu "Czerwone Gitary". Pięknie zaśpiewane piosenki spowodowały, że dziadkom zakręciła się łza w oku. Na koniec występu z ust dzieci wybrzmiało gromkie "Sto lat". Następnie obdarowano dziadków upominkami i zaproszono na słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a wnukowie i wnuczki poprzez wiersze, piosenki i tańce mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.