Uczniowie biorący udział w konkursie "O zwierzęta dbamy i zimą o nich pamiętamy" prezentują się do zdjęcia po wręczeniu nagród na sali gimnastycznej.

Chociaż coraz śmielej myślimy o wiośnie i cieszymy się większą ilością słońca to nie zapominamy, że jeszcze nie tak dawno, na zewnątrz panowała sroga zima. A co za tym idzie klasy 1 – 3 na początku roku wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicielkę Kaszubskiego Parku Krajobrazowego p. Joannę Kuśnierz, dotyczących tego jak dbać o zwierzęta zimą. Podsumowaniem wiedzy zdobytej na zajęciach było zorganizowanie we współpracy z Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym, szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1 – 3 pt.: "O zwierzęta dbamy i zimą o nich pamiętamy". Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej lub plastyczno – technicznej na temat mądrego dokarmiania zwierząt. Uczniowie jak zwykle nie zawiedli i stworzyli wspaniałe, zaskakujące kreatywnością i estetyką prace. Jury w składzie p. Joanna Kuśnierz oraz p. Monika Młyńska nie miały łatwego zadania wybierając zwycięskie prace. 29 lutego podczas apelu ogłoszono laureatów konkursu:

  • 1 miejsce: Araik Barsegjan (1a)
  • 2 miejsce: Pola Wilkowska (2b), Marcel Ciechanowski (2c)
  • 3 miejsce: Radek Gil (1a), Kinga Cyrzon (1c)
  • wyróżnienia: Julita Szlachetka (2c), Blanka Klasa (2c), Hanna Gronda (2c), Leon Konkol (2c)

Serdecznie gratulujemy!