Uczniowie z klas szóstych stoją na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji Święta Patrona Szkoły.

Dnia 01 marca w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji urodzin Mikołaja Kopernika – patrona szkoły. Obchody Dnia Patrona Szkoły na dobre wpisały się do kalendarza naszych uroczystości szkolnych, których celem jest kultywowanie tradycji szkolnych, przybliżenie i wzbogacenie wiedzy o życiu i działalności Mikołaja Kopernika. Uczniowie klas szóstych pod kierunkiem p. Ewy Derbich oraz p. Marcina Adamczyka przedstawili program artystyczny o życiu i twórczości astronoma. Nie zabrakło inscenizacji i piosenek związanych z postacią patrona szkoły. Wicedyrektor szkoły p. Małgorzata Jaworowska życzyła wszystkim uczniom, aby zdobywając wiedzę wzorowali się na naszym patronie – Mikołaju Koperniku.