Kartki wykonane przez uczniów z okazji 75 urodzin Króla Karola III leżą na stole.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy odpowiedź z Pałacu Buckingham na kartki urodzinowe wysłane przez naszych uczniów z okazji 75 rocznicy urodzin Jego Wysokości Króla Karola III. 🎉🎂 W projekcie wzięły udział klasy 1 – 8. Każdy z uczniów mógł wykonać własnoręcznie kartkę urodzinową wraz z napisanymi życzeniami w języku angielskim. 📝🇬🇧 Projekt miał charakter konkursu, a jego celem było zapoznanie uczniów z zasadami pisania wypowiedzi formalnych oraz rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania kulturą Wielkiej Brytanii. 🇬🇧🏰 List przysłany z Pałacu Buckingham został zaadresowany specjalnie do uczniów naszej szkoły i w tłumaczeniu brzmi:

"Jestem Wam niezmiernie wdzięczny, że pomyśleliście o mnie w dniu moich 75 urodzin i przesłaliście mi tak wzruszającą wiadomość. Przesyłam Wam moje najgorętsze życzenia." 📬🤴

Opiekunami projektu były p. Lidia Jończak oraz p. Dorota Klasa. Z dumą dzielimy się tą radością i dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie! 🌟👏