Dzieci z oddziału przedszkolnego stoją na sali gimnastycznej podczas spektaklu ekologicznego "Przygody Świnek".

6 marca ponownie gościliśmy aktorów ze studia teatralnego KRAK-ART. Dzieci z oddziałów przedszkolnych tym razem poznały trzy małe, wesołe świnki, które nie tylko wykazują się ogromną pracowitością stawiając swoje domki, ale przy tym też dbają o ekologię. Podobnie jak w tradycyjnej opowieści tutaj na ich drodze stanął wilk, który wszelkimi możliwymi sposobami chciał przeszkodzić świnkom. Na szczęście i ta interpretacja bajki ma pozytywne zakończenie i morał. Kolorowa i pełna humoru bajka uczy najmłodszych widzów, że warto być rzetelnym i obowiązkowym, a pracowitość popłaca.

Interaktywny charakter przedstawienia dał małym widzom możliwość wzięcia czynnego udziału w widowisku i wystąpienia na scenie co cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i sprawia im ogromną radość. Dziękujemy i do zobaczenia!