Uczniowie z klasy 3b siedzą przy stoliku i wykonują kule do kąpieli podczas warsztatów edukacyjnych.

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie z klasy 3b wybrali się na zajęcia integrujące do sali zabaw Hocki Klocki. Zajęcia rozpoczęły się warsztatami robienia zapachowych kul do kąpieli. Na początku dzieci zostały zapoznane ze sposobem powstawania kul oraz wyposażone w odpowiednie składniki do ich wykonania. Każdy samodzielnie mógł je wykonać wybierając dowolny kolor oraz zapach. Zajęcia pobudziły zmysły i wyobraźnię dzieci oraz zachęciły do kreatywności. Po warsztatach nadszedł czas na wspólną zabawę w strefie klocków. Tam każdy znalazł coś dla siebie. To była świetna okazja do rozwijania nie tylko aktywności ruchowej, ale również wyobraźni przestrzennej oraz koordynacji wzrokowo – ruchowej. Wspólna zabawa doskonale integrowała uczniów oraz pozytywnie wpłynęła na relacje między rówieśnikami.