Trójka chłopców biorących udział w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Nursery Rhymes" z Języka Angielskiego prezentuje się do zdjęcia.

Trójka uczniów naszej szkoły wzięła udział w XII edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Nursery & Rhymes" z Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Kartuzach. Naszymi reprezentantami byli Ignacy Sikorski (3a), Igor Mielewczyk (5a) oraz Szymon Miarka (6a). Chłopcy zaprezentowali na scenie swoje talenty aktorskie oraz językowe. Do konkursu przystąpili uczniowie z 12 szkół naszego powiatu. Szczególne gratulacje należą się Ignacemu, który w swojej kategorii wiekowej (II – IV klasy) zdobył 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!