Pani Agnieszka Paczoska (mama jednego z uczniów) prezentuje dzieciom z oddziału przedszkolnego – zerówka 03 w jaki sposób sadzi się nasiona.

Zbliżająca się wiosna to sezon na wykonywanie prac ogrodowych. Jest to okres kiedy sieje się, sadzi, przycina. Nasza grupa przy pomocy pani Agnieszki Paczoska, mamy naszego Antka, założyła w sali wiosenny ogródek. Mali ogrodnicy posiali z nasionek dwa rodzaje pomidorów oraz wysiali słonecznik. Dzięki bezpośredniej obserwacji przedszkolaki będą miały możliwość poznania cyklu rozwoju roślin. Będą uczyły się systematycznej pielęgnacji i pełnienia dyżurów. Nasza grupa dostała również od Pani Agnieszki prezent w postaci nasion rzeżuchy, które niedługo wysiejemy i podzielimy się efektami.