Dyrektor szkoły p. Piotr Kloczkowski wraz z bibliotekarką p. Moniką Młyńską wręczają nagrodę uczniowi, który wziął udział w szkolnym konkursie bibliotecznym.

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przebiegały pod hasłem "Biblioteka szkolna: moje szczęśliwe miejsce, w którym kwitnie kreatywność i wyobraźnia". W ramach promocji czytelnictwa, w bibliotece szkolnej zaproponowano uczniom konkursy:

Chętni uczniowie z klas 1 – 3 mogli wykazać się talentem plastycznym w konkursie "Mój ulubiony bohater literacki". Oto laureaci konkursu:

  1. miejsce – Maja Dąbrowska (3b)
  2. miejsce – Wojciech Gangalowski (2c)

Dla uczniów z klas 4 – 8 ogłoszono konkurs na pracę plastyczną wykonaną metodą kolażu pt. "Biblioteka – tu kwitnie wyobraźnia". Oto laureaci konkursu:

  1. miejsce – Antonina Tomicka (7a)
  2. miejsce – Lena Klaman (7b)

Konkurs na najlepsze zdjęcie klasowe z realizacji IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie “Przerwa na czytanie” dla klas 1 – 8 wygrały:

  1. miejsce – klasa 2c oraz klasa 7a
  2. miejsce – klasa 3a

Laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody podczas apelu miesiąca. Gratulujemy i cieszymy się z licznego udziału w konkursach!