Uczestnicy Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania wraz z jurorami, dyrektorem szkoły oraz zastępcą dyrektora szkoły prezentują się do zdjęcia.

26 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania "Czytam, więc jestem", w którym udział wzięli uczniowie z klas II i III.  Głównym celem konkursu była promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. Uczestnicy czytali fragmenty utworu "Afryka Kazika" Łukasza Wierzbickiego. Komisja w składzie: p. Żaneta Walaszkowska, p. Monika Młyńska oraz p. Katarzyna Mielewczyk po naradzie przyznała:

  1. miejsce – Helena Rosołowska (3b),
  2. miejsce – Nadia Konkol (3b),
  3. miejsce – Maja Baranowska (3a) oraz Zuzanna Rejter (3a).

Laureaci 1 oraz 2 miejsca będą reprezentować naszą szkołę w XIII Gminnym Konkursie Pięknego Czytania "Czytam, więc jestem", który zostanie zorganizowany na terenie naszej szkole 25 kwietnia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!