Uczniowie z klasy 3b wraz z wychowawczynią oraz bibliotekarką szkolną prezentują się do zdjęcia podczas zabawy w Wielkanocny Escape Room.

W ostatnie dni przed wiosenną przerwą świąteczną klasy 3a oraz 3b wzięły udział w  imprezie czytelniczej pt. "Wielkanocny escape room". Dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai pt. "Przygoda wielkanocna" Jerzego Kiersta. Zając August Szarak – bohater utworu zostawił dla uczniów list, w którym prosił ich, aby pomogli mu zapełnić wielkanocny koszyczek pisankami i uratować Święta Wielkanocy. Dzieci świetnie poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami i wypełniły powierzoną misję. Przy okazji utwierdziły się w przekonaniu, że nie ma to jak współpraca. Zabawa była wyśmienita!