Reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach prezentują się do zdjęcia podczas Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych.

Dwójka na Medal, a nawet dwa! Nasze dwie drużyny pewnie awansowały do kolejnego, ostatniego etapu rywalizacji Szkolnych Drużynowych biegów przełajowych. Mistrzostwa naszego powiatu rozegrano w poniedziałek w Miechucinie. Finał wojewódzki przeprowadzony zostanie w Gdyni w najbliższy piątek. Mistrzostwo powiatu kartuskiego wywalczyli:

- kategoria dziewcząt, klasy 5 – 6: Wiktoria Wiczkowska (1 m.), Antonina Koszałka (2 m.), Zuzanna Gruba (4 m.), Martyna Gliniecka (5 m.), Martyna Kryszewska (7 m.), Lena Bartwicka – Król.

- kategoria chłopców, klasy 4 i młodsi: Damian Richert (2 m.), Aleksander Kreft (3 m.), Ignacy Sikorski, Gabriel Czaja, Błażej Grzebyta, Maksym Hołowczyc. Rezerwowy Tymoteusz Kozłowski.

Gratulacje dla całej Grupy Sportowej! Trzymamy kciuki za piątkowe zmagania!