Mama dziecka z oddziału przedszkolnego (4 – latki) czyta opowiadanie dzieciom z oddziału przedszkolnego.

W ramach akcji "Mamo, tato poczytaj mi bajeczkę" rodzice w oddziale przedszkolnym Misia Uszatka chętnie włączają się w głośne czytanie dzieciom w przedszkolu. W ostatnim czasie gościliśmy w naszej grupie kolejnych rodziców, Panią Natalię – mamę Marysi oraz Panią Weronikę – mamę Sary. Tym razem nasze przedszkolaki poznały nowe, ciekawe przygody uwielbianych przez najmłodszych, m.in. bystrą Kicię Kocię oraz niesfornego Kaczora Donalda i jego przyjaciół. Obie Panie wykazały się talentem aktorskim i pięknie zaprezentowały dzieciom interesujące opowiadania przekazując tym samym za pośrednictwem literatury ważne tradycje i wartości moralne. Dzieci były zachwycone i z uwagą wsłuchiwały się w treść ciekawych opowiadań. Bardzo cieszymy się z zaangażowania rodziców w naszej grupie.

Dziękujemy Pani Natalii i Pani Weronice za czytanie dzieciom i poświęcony czas. Zachęcamy i zapraszamy kolejnych Rodziców do głośnego czytania w grupie Misia Uszatka.