Model 3d stworzony przez uczennicę grupy algorytmicznej.

Uczniowie grupy algorytmicznej naszej szkoły mają okazję wkroczyć w fascynujący świat nowoczesnej technologii dzięki przedmiotowi "Algorytmika i programowanie". Ta innowacyjna inicjatywa pozwala naszym uczniom zgłębiać tajniki języków programowania, pisania własnych programów oraz modelowania 3D. Podczas zajęć uczniowie uczą się nie tylko podstawowych pojęć związanych z algorytmiką, ale także mają okazję praktycznego działania, tworząc własne modele 3D. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu mogą dać upust swojej kreatywności, projektując unikalne modele i eksperymentując z różnymi formami i kształtami. Prezentujemy niektóre z niesamowitych modeli 3D stworzonych przez uczniów naszej szkoły.