Uczniowie uczestniczący w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Boost your creativity" prezentują się do zdjęcia wraz z opiekunem p. Lidią Jończak.

W dniu 24 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Kartuzach odbyło się wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Boost your creativity" dla szkół podstawowych. Celem konkursu było propagowanie znajomości języka angielskiego, w szczególności słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz pobudzenie wyobraźni i kreatywności z praktycznym zastosowaniem języka. W tym roku konkurs poświęcony był filmom krótkometrażowym. W zespołach dwuosobowych należało wcielić się w lektorów i podłożyć głos do filmiku "Snack Attack". Z dumą ogłaszamy, że Olga Wolańska i Szymon Miarka z klasy 6a zdobyli III miejsce. Naszą szkołę reprezentowały również Antonina Wasilewska i Agata Wolska z klasy 8a.

Gratulujemy dużego sukcesu, który stał się udziałem uczniów naszej szkoły. Życzymy nieustającej pasji w nauce języka, która na pewno w przyszłości zaowocuje kolejnymi sukcesami!