Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 01) stoją i prezentują się do zdjęcia wraz z rzeczami zebranymi podczas akcji zbiórki dla schroniska dla zwierząt.

"Kiedy pomagamy innym, pomagamy też sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas."

Na początku kwietnia z okazji Świąt Wielkanocnych nasze oddziały przedszkolne wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu SERCE zorganizowały charytatywną zbiórkę dla zwierząt bezdomnych ze schroniska w Dąbrówce prowadzonego przez "OTOZ Animals". Celem akcji było uwrażliwienie dzieci na potrzeby naszych braci mniejszych. Ucząc dzieci pomagania rozbudzamy w nich empatię, co w przyszłości na pewno zaowocuje. Udało się zebrać sporą ilość karmy dla psów i kotów, różne smakołyki, suplementy diety, zabawki, miski, kołnierze pooperacyjne, akcesoria spacerowe. Zebrane dary zostały już przekazane do schroniska. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i udział w akcji charytatywnej. Widać los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z naszej szkoły.