Uczniowie z klasy 4 prezentują apel na sali gimnastycznej z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

26 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 233 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel  rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Przedstawiono najważniejsze wydarzenia związane z momentem uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była to ważna lekcja naszej historii, podczas której nauczyciele i uczniowie poznali najważniejsze fakty na temat powstania pierwszej w Europie i drugiej na świecie ustawy zasadniczej. Recytacje utworów patriotycznych zaprezentowane przez uczniów klas czwartych, przeplatane pieśniami, bardzo podobały się zebranej w sali publiczności. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami.