Praca ucznia w konkursie "Polecam Wam książkę..."

Podczas uroczystego apelu z okazji zakończenia roku szkolnego poznaliśmy laureatów konkursów bibliotecznych. Konkurs na najciekawszą reklamę wybranej książki pt. "Polecam Wam książkę" wygrała Lena Klaman z klasy 5b, drugie miejsce przypadło Mai Kreft również z klasy 5b, nagrodę za trzecie miejsce otrzymała Blanka Treder z klasy 2c, wyróżniono pracę Mai Cierockiej z klasy 2b. Na konkurs wpłynęło około 30 prac, wszystkie były bardzo ciekawe, niestety tylko niektóre spełniły kryteria określone w regulaminie konkursu. Zadanie polegało bowiem na zareklamowaniu książek zakupionych w ramach NPRC 2.0. Dziękujemy wszystkim za udział.

Najlepszymi czytelniczkami w roku szkolnym 2021 / 2022 zostały Zuzanna Gruba (3c) oraz Karolina Misiurska (3b) obie uczennice przeczytały w ciągu roku szkolnego taką samą ilość książek, aż 36! Szczególnym powodzeniem u dziewcząt cieszyła się seria pt. "13-piętrowy domek na drzewie" A. Griffithsa, zakupiona w ramach NPRC 2.0 na życzenie czytelników. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w czytelnictwie i nie tylko.