Uczennica w bibliotece prezentuje dyplom.

Akcja pt. "Bilet powrotny do biblioteki" cieszy się w naszej szkole dużym powodzeniem. Pierwsi pasażerowie, którzy odebrali w bibliotece bilet, rozszyfrowali kategorie, sprawdzili, które książki już przeczytali i otrzymali wszystkie pieczątki zostali już nagrodzeni. To prawdziwi znawcy książek! W nagrodę otrzymali dyplom, pamiątkową zakładkę do książki oraz pochwałę w dzienniku. Lista "pasażerów", którzy ukończyli z powodzeniem podróż po bibliotece:

 • Konkol Urszula 3c
 • Lejk Zofia 3a
 • Gosz Kajetan 4a
 • Koszałka Antonina 3c
 • Warmowski Przemysław 4a
 • Czaja - Wilma Dominika 3b
 • Czaja - Wilma Sandra 3b
 • Czylkowska Klaudia 3b
 • Misiurska Karolina 3b
 • Piotrowski Angie 2a
 • Reszka Aleksander 3a
 • Treder Blanka 2c
 • Tutkowska Łucja 2b
 • Wiczkowska Wiktoria 3B
 • Wróbel Laura 4b
 • Żołądź Martyna 2c
 • Cierocka Maja 2b

Gratulujemy i czekamy na kolejne opieczętowane bilety! Zabawa trwa do momentu, aż ostatni podróżnik skasuje cały bilet!