| Nazwa konkursu | Data rozwiązania konkursu | Osiągnięcia | Nauczyciel - opiekun |
| I Powiatowy Drużynowy Konkurs Historyczny | 03.10.2023 | udział – drużyna w składzie: Zofia Formela (7b), Lena Klaman (7b), Maja Kreft (7b) | Małgorzata Klinkosz – Anioła |
| Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W przedszkolu super jest!" | 09.10.2023 | wyróżnienie – oddział przedszkolny 4 – latki | Marzena Dąbrowska |
| Konkurs na najpiękniejszy klucz wiolinowy | 13.10.2023 | 1 miejsce – Norbert Borzestowski (4a) 2 miejsce – Monika Pawelczyk (4b) 3 miejsce – Zuzanna Sawicka (7b) wyróżnienie – Martyna Żołądź (4c) wyróżnienie – Lena Spierewka (6a) | Dorota Klasa |
| Konkurs Plastyczny "Fryderyk Chopin w Gdańsku" | 17.10.2023 | 3 miejsce – Alicja Marszk (6a) 3 miejsce – Nikola Świeszczakowska (4a) wyróżnienie – Laura Wróbel (6b) | Dorota Klasa, Kinga Kołecka – Konkol |
| Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Znaczek baśniowy na przygodę gotowy" | 30.10.2023 | udział – Maria Miąskowska (oddział przedszkolny 4 – latki) | Marzena Dąbrowska |
| Konkurs językowo – plastyczny na kartkę urodzinową dla Króla Karola III | 02.11.2023 | 1 miejsce – Maja Dąbrowska (3b) 2 miejsce – Zuzanna Sawicka (7b) 3 miejsce – Leon Neubauer (1b) 3 miejsce – Marta Kruszyńska (5a) wyróżnienie – Zofia Żołnowska (7a) | Lidia Jończak, Dorota Klasa |
| Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego" | 08.11.2023 | kategoria klas 0 – 1: wyróżnienie – Franciszek Zaborowski (1b) udział – Nataniel Karwowski (1a) | Joanna Radomska, Agnieszka Mierska |
| VIII Konkurs Plastyczny "Aktywne Kaszuby" | 11.11.2023 | kategoria klasy VII – VIII szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowe: 1 miejsce – Maja Kreft (7b) | Danuta Milewczyk |
| VI Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Kiełpinie | 13.11.2023 | 1 miejsce – Alicja Marszk (6a) | Dorota Klasa |
| VII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Baninie | 17.11.2023 | wyróżnienie – Alicja Marszk (6a) | Dorota Klasa |
| X Regionalny Kònkùrs Dlô Czëtińców "Méster Bëlnégò Czëtaniô" – eliminacje gminne | 22.11.2023 | kategoria klas 1 – 2: 1 miejsce – Michał Stark (2c) 2 miejsce – Marcel Ciechanowski (2c) kategoria klas 3 – 4: 1 miejsce – Łucja Tutkowska (4b) udział – Agata Stencel (4b) kategoria klas 5 – 6: 1 miejsce – Olga Wolańska ... | Gabriela Jankowska, Danuta Milewczyk, Piotr Cichosz |
| Konkurs plastyczny "Laurka dla Biblioteki Szkolnej" | 23.11.2023 | kategoria wiekowa dzieci 3, 4 i 5 – letnie: 1 miejsce – Iga Konkol (oddział przedszkolny 5 – latki) 2 miejsce – Yeseniia Nikulenko (oddział przedszkolny 5 – latki) 3 miejsce – Melania Stencel (oddział przedszkolny 4 – latki) kategoria ... | Joanna Trepczyk |
| XXVIII Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" | 24.11.2023 | udział – Małgorzata Borzestowska (1a) | Agnieszka Mierska |
| Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Miś moim przyjacielem" | 27.11.2023 | udział – Melania Stencel (oddział przedszkolny 4 – latki) udział – Maja Trzebiatowska (oddział przedszkolny 4 – latki) | Marzena Dąbrowska |
| XXII Wojewódzki Konkurs "Polacy, których poznać warto" – Mikołaj Kopernik | 29.11.2023 | 1 miejsce – Piotr Wesołowski (8a) | Monika Młyńska |
| Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje Kaszuby" | 08.12.2023 | kategoria oddziały przedszkolne: udział – Maja Trzebiatowska (oddział przedszkolny 4 – latki) kategoria klas 1 – 3: 2 miejsce – Barbara Grzenia (1b) wyróżnienie – Leon Neubauer (1b) udział – Amelia Pacholczyk (1b), Antonina Meyer ... | Joanna Radomska, Danuta Milewczyk, Marzena Dąbrowska |
| Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Karnawał zwierząt" | 08.12.2023 | wyróżnienie – Julita Szlachetka (2c), Blanka Klasa (2c), Hanna Gronda (2c), Zofia Drywa (2c), Wojciech Gangalowski (2c), Mieszko Rozwadowski (2c) | Justyna Plichta |
| Szkolny Konkurs "Logopedyczne Malowanki" | 14.12.2023 | kategoria wiersz "Poszukiwania": 1 miejsce – Marcel Ciechanowski (2c) 2 miejsce – Małgorzata Borzestowska (1a) 3 miejsce – Blanka Klasa (2c) wyróżnienia – Kornelia Lange (2c), Mieszko Rozwadowski (2c), Ivan Kolomiiets (2b) kategor... | Justyna Plichta, Żanetta Walaszkowska |
| Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową | 15.12.2023 | 1 miejsce – Maja Kreft (7b) 2 miejsce – Igor Pleszek (6a) 3 miejsce – Tytus Kurat (4a) wyróżnienie – Kacper Żmijewski (7b) | Maciej Wódkowski |
| XIV Wojewódzki Recytatorski Konkurs Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej | 15.12.2023 | udział – Marcel Ciechanowski (2c), Hanna Rekowska (3b) | Gabriela Jankowska |
| Konkurs Wiedzy o Kaszubach "Tatczëzna" | 19.12.2023 | 3 miejsce – Lena Klaman (7b) | Danuta Milewczyk |
| XXIII Wojewódzko – Metropolitalny Konkurs Biblijny im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda – etap szkolny | 12.01.2024 | kategoria klas 1 – 4 (praca plastyczna): 1 miejsce – Maja Dąbrowska (3b) 2 miejsce – Inez Marszałkowska (4c) 3 miejsce – Agata Stencel (4b) 4 miejsce – Katarzyna Dulska (4c) kategoria klas 5 – 6: 1 miejsce – Wiktoria Wiczkows... | Lucyna Czaja |
| I Wojewódzki Konkurs Literacki "Świateczny czar" | 26.01.2024 | 2 miejsce – Lena Klaman (7b) udział – Lena Hirsz (7b) | Danuta Milewczyk |
| Szkolny konkurs na portret ulubionego bohatera literackiego | 26.02.2024 | 1 miejsce – Maja Dąbrowska (3b) 2 miejsce – Wojciech Gangalowski (2c) | Monika Młyńska |
| XII Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs "Copernicus 2024" | 29.02.2024 | 1 miejsce – Piotr Wesołowski (8a) | Danuta Milewczyk |
| Szkolny Konkurs "O zwierzęta dbamy i zimą o nich pamiętamy" | 29.02.2024 | 1 miejsce – Araik Barsegjan (1a) 2 miejsce – Pola Wilkowska (2b), Marcel Ciechanowski (2c) 3 miejsce – Radosław Gil (1a), Kinga Cyrzon (1c) wyróżnienia – Julita Szlachetka (2c), Blanka Klasa (2c), Hanna Gronda (2c), Leon Konkol (2c) | Beata Konkel, Agnieszka Mierska, Justyna Plichta, Wioletta Stoltmann |
| XII Powiatowy Konkurs Recytatorski "Nursery Rhymes" | 12.03.2024 | kategoria klas 2 – 4: 3 miejsce – Ignacy Sikorski (3a) kategoria 5 – 6: udział – Igor Mielewczyk (5a) udział – Szymon Miarka (6a) | Lidia Jończak, Dorota Klasa |
| Szkolny konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater literacki" | 13.03.2024 | 1 miejsce – Maja Dąbrowska (3b) 2 miejsce – Wojciech Gangalowski (2c) | Monika Młyńska |
| Szkolny konkurs plastyczny "Biblioteka – tu kwitnie wyobraźnia" | 13.03.2024 | 1 miejsce – Antonina Tomicka (7a) 2 miejsce – Lena Klaman (7b) | Monika Młyńska |
| Szkolny konkurs na najlepsze zdjęcie klasowe z realizacji IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie “Przerwa na czytanie” | 13.03.2024 | 1 miejsce – klasa 2c, klasa 7a 2 miejsce – klasa 3a | Monika Młyńska |