W związku z sytuacją epidemiologiczną obok warunków higienicznych wymaganych przepisami prawa, odnoszącymi się do funkcjonowania żywienia zbiorowego, dodatkowo wprowadziliśmy zasady szczególnej ostrożności dotyczące zabezpieczenia Państwa Dzieci oraz pracowników szkoły.

  1. Aby umożliwić skuteczną dezynfekcję stołówki każda klasa będzie miała określony czas na korzystanie ze stołówki i bardzo prosimy uczulić dzieci, aby przestrzegały ustalonych godzin obiadów.
  2. Na stołówce mogą przebywać wyłącznie uczniowie uprawnieni do spożywania posiłków w danym czasie wraz z pracownikiem dyżurującym. Następna grupa może wejść na stołówkę po wykonaniu przez personel szkoły czynności dezynfekcyjno - porządkowych i po czasie, który wynika ze specyfikacji produktów użytych do dezynfekcji.
  3. Przed wejściem na stołówkę dzieci zobowiązane są do umycia oraz dezynfekcji rąk (dozownik z płynem do dezynfekcji znajduje się przed wejściem do stołówki).
  4. Na stołówce jest obowiązek zakrywania ust i nosa, dzieci zdejmują maseczki dopiero przy stoliku. Po zakończeniu jedzenia obowiązkowo zakładają maseczki.
  5. Zaleca się siadanie przy jednym stoliku dzieci z tej samej klasy.
  6. Dzieci posiłki odbierają pojedynczo zachowując reżim sanitarny (odległość 1,5 m od siebie w kolejce).
  7. Brak możliwości dokonywania opłat gotówką. Płatności za obiady dokonuje się do 15 dnia każdego miesiąca przelewem na następujące konto bankowe szkoły: 14 1020 1866 0000 1102 0069 0503
  8. Prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich z pracownikami szkoły. Wszelkie pytania dotyczące żywienia proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie do sekretariatu szkoły 517 867 570.